Szkolenia VLOS, BVLOS Zielona Góra
Zrób kurs na operatora drona w Zielonej Górze

Zapisz się na szkolenie w Zielonej Górze i zostań profesjonalnym operatorem drona! Zdobądź uprawnienia i wykonuj specjalistyczne loty dronami.

Wybierz szkolenie w SNH Drones

Co zyskasz, wybierając kurs na operatora drona w Zielonej Górze

Zielona Góra to miasto o ogromnym potencjale. Ciekawa lokalizacja sprzyja rozwojowi różnych branż. Uprawnienia na drona otworzą przed Tobą drzwi do wykonywania różnych zleceń. Wykorzystaj tę okazję i działaj na różnych płaszczyznach. Zamień hobby w dochodowy biznes!

Kurs na drona Zielona Góra – tylko z SNH Drones!

SNH Drones to grupa ludzi wykonujących bardzo ciekawą i zróżnicowaną pracę. Prawdziwi z nas zapaleńcy i ciężko utrzymać nas na ziemi! Niebo to nasz drugi dom i nie znamy takiego słowa jak monotonia. Przeszkolimy każdą chętną osobę, która dopiero rozpoczyna swoją przygodę z lataniem. Zajmiemy się również przygotowaniem branżowym osób, które chcą zdobyć kwalifikacje szkoleniowca lub specjalistyczne umiejętności

Pomyśl o swojej przyszłości i zapewnij sobie niezły dochód niewielkim nakładem sił. Wystarczy, że kupisz dowolny kurs na drona w SNH Drones, a już zawsze, jako nasz absolwent, będziesz cieszył się zniżkami na kolejne kursy i sprzęt. Chętnie też doradzimy Ci w razie pytań, wątpliwości czy dylematów przy zakupie sprzętu. Jesteśmy wpisani do Rejestru Instytucji Szkoleniowych i zaufało nam już wielu zadowolonych klientów. Teraz czekamy właśnie na Ciebie!

Skontaktuj się z nami!

    Imię*
    Nazwisko*
    Numer kontaktowy*

    Email*

    Wiadomość*