Transmisje na żywo z drona

Transmisje na żywo z drona

Jesteśmy przekonani, że wyjątkowe wydarzenia wymagają wyjątkowych rozwiązań. Dlatego oferujemy transmisje na żywo z drona pilotowanego przez doświadczonego operatora. Nasze drony umożliwiają transmisję obrazu w jakości HD do dowolnej liczby urządzeń posiadających dostęp do internetu.

Streaming z drona w czasie rzeczywistym, w tym lotnicze transmisje live, to najlepszy sposób na przykucie uwagi widza i stworzenie atrakcyjnego przekazu medialnego.

Skontaktuj się z naszymi specjalistami

Transmisje live z drona na każde urządzenie

Dysponujemy profesjonalnymi bezzałogowcami, które bez opóźnień transmitują obraz w jakości Full HD. Relacja na żywo może być przekazana bezpośrednio na serwis streamingowy lub na odbiorniki znajdujące się na terenie wydarzenia.

Nasze oprogramowanie doskonale współpracuje z wozami transmisyjnymi, flypackami, telebimami oraz dużymi monitorami. Ponieważ każdą relację rejestrujemy, zyskujesz możliwość późniejszej postprodukcji i retransmisji.

Transmisje na żywo z drona dla różnych eventów

Realizujemy profesjonalne transmisje live HD z perspektywy lotu ptaka na potrzeby stacji telewizyjnych oraz ze wszelakich imprez masowych. Dotyczy to:

  • koncertów,
  • festiwali,
  • imprez plenerowych,
  • wydarzeń sportowych,
  • wyścigów samochodowych,
  • inspekcji technicznych.

Priorytetem w SNH Drones zawsze jest jakość. Dlatego zamawiając transmisje na żywo z drona, uatrakcyjnisz każdy zaplanowany przekaz. Tym bardziej że streaming z drona realizujemy na terenie całego kraju i do dowolnego miejsca na świecie w bardzo atrakcyjnych cenach.

Skontaktuj się z naszymi specjalistami