Inspekcje techniczne dronem

Inspekcje techniczne dronem

Drony wyposażone w specjalistyczne sensory są podstawowym narzędziem służącym do przeprowadzania inspekcji obiektów technicznych. Wykonywane przez specjalistów SNH Drones inspekcje dronem są miarodajne, ponieważ charakteryzują się najwyższą dokładnością, pozwalając skontrolować każdy element infrastruktury z dowolnego ujęcia.

Skontaktuj się z naszymi specjalistami

Inspekcje dronem – bezpieczeństwo i oszczędności

Wykorzystanie bezzałogowych statków powietrznych podczas inspekcji znacząco obniża koszty oraz znacznie zwiększa bezpieczeństwo przeprowadzania operacji. Dron wyposażony w dedykowane do tego trybu sensory zastąpi wyspecjalizowanego pracownika pracującego na podnośniku. Z tego powodu inspekcje techniczne dronem to usługa chętnie wybierana przez inwestorów z różnych branż.

Inspekcje techniczne dronem dla wielu branż

Drony ze specjalistycznymi sensorami wykorzystujemy do:

  • Inspekcji elektrowni słonecznych;
  • Inspekcji elektrowni wiatrowych;
  • Inspekcji infrastruktury energetycznej;
  • Inspekcji instalacji grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych;
  • Inspekcji magistrali ciepłowniczych, w tym do wykrywania pęknięć rurociągów;
  • Inspekcji elewacji i dachów;
  • Inspekcji termicznej budynków.

Rejestrowane inspekcje budowlane dronem

Wszystkie inspekcje budowlane dronem są rejestrowane. Przebieg całego badania jest zapisywany w cyfrowej postaci zdjęć lub filmów przy pomocy różnych kamer, w tym termowizyjnych. Takie działanie pozwala wrócić do badanego obiektu i w warunkach biurowych jeszcze raz przyjrzeć się jego konstrukcji.

Niezależnie od charakteru badania, po każdej inspekcji otrzymasz szczegółowy raport z jej przebiegu. Wybierając naszą usługę, masz więc dostęp do rzetelnych danych nawet długi czas po zakończeniu inspekcji.

Wybierając usługi SNH Drones, oszczędzasz czas i pieniądze. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać wycenę zlecenia. Nasi eksperci są do Twojej dyspozycji.

Skontaktuj się z naszymi specjalistami