Szkolenia VLOS, BVLOS Wrocław
Zrób kurs na operatora drona w Wrocławiu

Zapisz się na szkolenie w Wrocławiu i zostań profesjonalnym operatorem drona! Zdobądź uprawnienia i wykonuj specjalistyczne loty dronami.

Wybierz szkolenie w SNH Drones

Kurs na operatora drona we Wrocławiu to szereg możliwości

Wrocław i Dolny Śląsk to prawdziwe zagłębie przedsiębiorstw i region z ogromnym potencjałem. Bliskość zachodnich sąsiadów również otwiera sporo możliwości zawodowych. Być może znane Ci są takie branże jak geodezja, wideo, fotografia, monitoring powietrzny czy fotogrametria. W każdej z nich usługi dronem są wykorzystywane na szeroką skalę. Nawet instytucje państwowe często decydują się korzystać z usług pilotów dronów w celach badawczych lub kontrolnych. Skorzystaj z szansy, jaką daje SNH Drones i wykup jeden z naszych kursów jak najszybciej!

Kurs na drona Wrocław – tylko z SNH Drones!

SNH Drones to grupa ludzi wykonujących bardzo ciekawą i zróżnicowaną pracę. Prawdziwi z nas zapaleńcy i ciężko utrzymać nas na ziemi! Niebo to nasz drugi dom i nie znamy takiego słowa jak monotonia. Przeszkolimy każdą chętną osobę, która dopiero rozpoczyna swoją przygodę z lataniem. Zajmiemy się również przygotowaniem branżowym osób, które chcą zdobyć kwalifikacje szkoleniowca lub specjalistyczne umiejętności

Pomyśl o swojej przyszłości i zapewnij sobie niezły dochód niewielkim nakładem sił. Wystarczy, że kupisz dowolny kurs na drona w SNH Drones, a już zawsze, jako nasz absolwent, będziesz cieszył się zniżkami na kolejne kursy i sprzęt. Chętnie też doradzimy Ci w razie pytań, wątpliwości czy dylematów przy zakupie sprzętu. Jesteśmy wpisani do Rejestru Instytucji Szkoleniowych i zaufało nam już wielu zadowolonych klientów. Teraz czekamy właśnie na Ciebie!

Skontaktuj się z nami!

    Imię*
    Nazwisko*
    Numer kontaktowy*

    Email*

    Wiadomość*