Szkolenia VLOS, BVLOS Warszawa
Zrób kurs na operatora drona w Warszawie

Zapisz się na szkolenie w Warszawie i zostań profesjonalnym operatorem drona! Zdobądź świadectwo kwalifikacji i wykonuj specjalistyczne komercyjne loty dronami.

Mieszkasz w stolicy lub niedaleko? Chcesz zdobyć nowe umiejętności lub zupełnie zmienić branżę? W takim razie mamy coś dla Ciebie! Oferujemy profesjonalny kurs na operatora drona w Warszawie! Spróbuj swoich sił w pilotażu zgodnie z kategorią szczególną VLOS lub BVLOS i zacznij zarabiać na swojej pasji! Wybierz najlepsze szkolenie pod okiem prawdziwych fachowców z naszej ekipy!

Świadectwo Kwalifikacji UAVO – do czego upoważnia.

Licencja na drona czyli Świadectwo Kwalifikacji operatora bezzałogowego statku powietrznego (w skrócie UAVO), jest dokumentem wydawanym przez Urząd Lotnictwa Cywilnego. Posiadanie go jest niezbędne dla wszystkich osób, które wykonują loty inne niż rekreacyjne lub sportowe. Wszystkie loty związane z wykonywaniem usług takich jak robienie zdjęć, filmów wideo, fotogrametria, różnego rodzaju pomiary,  monitoring z powietrza, loty badawcze itp. wymagają posiadania świadectwa kwalifikacji UAVO. Aby otrzymać świadectwo kwalifikacji, należy zdać egzamin państwowy w jednej z dwóch kategorii VLOS lub BVLOS.

  • UAVO VLOS uprawnia do lotów w zasięgu wzroku pod warunkiem zachowania bezpiecznej odległości i odpowiedniego oznakowania (operator musi mieć kamizelkę, a dron musi mieć tabliczkę identyfikacyjną).
  • UAVO BVLOS  uprawnia do lotów poza zasięgiem wzroku (sterowanie za pomocą obrazu przesyłanego z drona).

Licencja na drona Warszawa pomoże Ci zarabiać więcej

Mieszkając w stolicy, nie można przegapić okazji do wykorzystania ogromnego potencjału miasta! Mnogość firm i przekrój działających w tej okolicy branż stale zgłasza zapotrzebowanie na specjalistyczne usługi z użyciem drona.

Wykorzystaj tę niszę i ukończ szkolenie UAVO Warszawa z SNH Drones! Miej swój udział w rozwoju miasta i jak najszybciej kup kurs na drona! Wykonuj zlecenia dla polskich i zagranicznych firm, które działają na tym obszarze i buduj swoją historię. Czerp radość i satysfakcję z pracy, zarabiając przy tym bardzo dobre pieniądze. Nie czekaj – jutro może już być za późno!

Jak wykorzystać kurs na operatora drona w Warszawie

Zastanawiasz się, w jakich dziedzinach mógłbyś wykorzystać umiejętności małego bezzałogowca? Okazuje się, że te powietrzne maszyny wykonują ogrom pracy, jeśli chodzi o monitoring powietrzny, branżę badawczą, reklamową, fotograficzną i wideo. Jednak to nie wszystko.

Licencja na drona Warszawa pozwoli Ci szeroko działać na zlecenie geodezji. Drony są coraz bardziej popularne w tej branży, szczególnie ze względu na swoją szybkość i zasięg działania. Dzięki nim można aktualizować mapy, dokonać wywiadu terenowego, tworzyć dokumentację miejsca pracy, analizować przebieg granic, kontrolować postęp prac i wykonać wiele innych zadań.

Kurs na drona Warszawa to cel dla osób, które chcą pracować w fotogrametrii. Dla tej dziedziny (nazywanej inaczej mapowaniem) drony okazały się strzałem w dziesiątkę. Bezzałogowce są niezbędne przy projektowaniu, budowaniu i układaniu planów zagospodarowania terenu. Z pomocą drona możesz realizować zlecenia na zdjęcia z powietrza.

Ukończ kurs na operatora drona w Warszawie i spróbuj swoich sił w dowolnej branży. Jedni wybiorą ścisłą dziedzinę, inni będą podejmować się różnych zleceń. Nie każdy jest fanem filmów z imprez lub reklamowych. Być może bardziej zainteresują Cię zlecenia z dziedziny badawczej. Bez względu na to, jaką decyzję podejmiesz i w czym się widzisz, jest praca i są pieniądze do zgarnięcia! Odpowiednie szkolenie UAVO Warszawa wprowadzi Cię w ten lotniczy świat i pomoże dokonać wyboru.

Postaw na szkolenie VLOS Warszawa

Jeśli nie jesteś do końca pewien, czy latanie dronem to Twoja droga życiowa, zacznij od podstawowego kursu. To szkolenie VLOS Warszawa. Zdanie egzaminu państwowego umożliwi Ci wykonywanie lotów w zasięgu wzroku i w pobliżu osób, z zachowaniem odpowiednich zasad bezpieczeństwa.

Uzyskasz certyfikat wykonywania lotów w kategorii szczególnej, według odpowiedniego scenariusza NSTS w zakresie VLOS. Wszystkie obowiązujące Cię zasady przyswoisz sobie na zajęciach teoretycznych. Z kolei część praktyczna nauczy Cię zastosowania ich jak najszybciej, samodzielnie latając.

Szkolenie BVLOS Warszawa dla wymagających

Szkolenie BVLOS to kolejny poziom, na który możesz wskoczyć. Po zdaniu egzaminu państwowego, po tym szkoleniu będziesz mógł latać także poza zasięgiem wzroku, sterując dronem za pomocą obrazu przesyłanego z niego na podpięte urządzenie. Uzyskasz certyfikat wykonywania lotów w kategorii szczególnej, według odpowiedniego scenariusza NSTS w zakresie BVLOS.

Kurs BVLOS zawiera w sobie część teoretyczną i praktyczną szkolenia VLOS. Za jednym zamachem uczysz się więc więcej, a przy tym otrzymujesz szersze uprawnienia. Dzięki temu Twoja licencja na drona Warszawa zyskuje na wartości, bo otwierasz sobie więcej drzwi do zleceń. Bez względu na to, które szkolenie UAVO Warszawa wybierzesz, będzie to milowy krok w Twojej karierze.

Kurs na operatora drona w Warszawie – system nauki

Część teoretyczna

Nauka obejmuje takie dziedziny jak: budowa i działanie profesjonalnego drona, prawo i przepisy ruchu lotniczego oraz zasady bezpiecznego latania w pobliżu osób, przy odpowiednim oznakowania siebie i drona w czasie wykonywania pracy. Całość trwa 2 dni i jest przedstawiana w formie wykładów na żywo, prowadzonych online. Prowadzą je wykwalifikowani operatorzy dronów, w przystępny i interesujący sposób na platformie e-learningowej.

Część praktyczna

Tu teorię wcielisz w życie. W ciągu kilkunastu godzin z instruktorem nauczysz się wszystkiego, co potrzebne do bycia profesjonalnym pilotem. Poznasz tajniki sztuki latania, usłyszysz odpowiedzi na swoje pytania i zostaniesz odpowiednio ukierunkowany. Rady i wskazówki, jakie zostaną Ci udzielone, pomogą Ci unikać błędów i wykonywać loty jak najlepiej.

Wybierz kurs na drona Warszawa w SNH Drones

Nasz Ośrodek Szkoleniowy to najlepsze miejsce w Polsce do nauki latania bezzałogowcem. Zaufaj wieloletniemu doświadczeniu i współpracuj z naszymi pilotami! Otrzymasz roczny dostęp do platformy e-learningowej oraz zniżki na zakup sprzętu i akcesoriów w naszym e-sklepie.

Nie zwlekaj! Licencja na drona Warszawa to sposób na ciekawą pracę i dobry zarobek!

Zamów szkolenie w Warszawie, zdobądź licencję UAVO i zacznij zarabiać jako profesjonalny operator bezzałogowego statku powietrznego!