Szkolenia VLOS, BVLOS Szczecin
Zrób kurs na operatora drona w Szczecinie

Zapisz się na szkolenie w Szczecinie i zostań profesjonalnym operatorem drona! Zdobądź uprawnienia i wykonuj specjalistyczne loty dronami.

Wybierz szkolenie w SNH Drones

Wybierz kurs na drona w Szczecinie i zyskaj nowe umiejętności

Szkolenie, które oferujemy, jest milowym krokiem do zdobycia uprawnień. Kurs na drona sprawi, że jako profesjonalny operator będziesz w stanie podjąć się każdego zlecenia.

Dzięki naszemu szkoleniu nauczysz się, jak latać!  Pokażemy Ci, jak opanować tę sztukę do perfekcji i tym samym zbudować sobie renomę. Licencja na drona może być Twoja, i to niewielkim nakładem czasu! Postaw na rozwój zawodowy i zapisz się na kurs jeszcze dziś!

Skorzystaj z szerokiej oferty szkoleń dronowych i specjalistycznych, jakie oferuje ośrodek SNH Drones i baw się lataniem! Z nami zdobycie uprawnień na drona jest prostsze niż myślisz!

Kurs na drona Szczecin – tylko z SNH Drones!

SNH Drones to grupa ludzi wykonujących bardzo ciekawą i zróżnicowaną pracę. Prawdziwi z nas zapaleńcy i ciężko utrzymać nas na ziemi! Niebo to nasz drugi dom i nie znamy takiego słowa jak monotonia. Przeszkolimy każdą chętną osobę, która dopiero rozpoczyna swoją przygodę z lataniem. Zajmiemy się również przygotowaniem branżowym osób, które chcą zdobyć kwalifikacje szkoleniowca lub specjalistyczne umiejętności

Pomyśl o swojej przyszłości i zapewnij sobie niezły dochód niewielkim nakładem sił. Wystarczy, że kupisz dowolny kurs na drona w SNH Drones, a już zawsze, jako nasz absolwent, będziesz cieszył się zniżkami na kolejne kursy i sprzęt. Chętnie też doradzimy Ci w razie pytań, wątpliwości czy dylematów przy zakupie sprzętu. Jesteśmy wpisani do Rejestru Instytucji Szkoleniowych i zaufało nam już wielu zadowolonych klientów. Teraz czekamy właśnie na Ciebie!

Skontaktuj się z nami!

    Imię*
    Nazwisko*
    Numer kontaktowy*

    Email*

    Wiadomość*