Szkolenia VLOS, BVLOS Rzeszów
Zrób kurs na operatora drona w Rzeszowie

Zapisz się na szkolenie w Rzeszowie i zostań profesjonalnym operatorem drona! Zdobądź świadectwo kwalifikacji i wykonuj specjalistyczne komercyjne loty dronami.

W Rzeszowie i okolicach cały czas potrzeba doświadczonych operatorów dronów. Zacznij swoją przygodę życia i zapisz się na szkolenie UAVO Rzeszów, organizowane przez nasz renomowany Ośrodek Szkoleniowy. Bez względu na to, jakie doświadczenie udało Ci się zgromadzić, kurs VLOS lub BVLOS pomoże Ci rozwinąć umiejętności i zarabiać na swojej pasji!

Świadectwo Kwalifikacji UAVO – do czego upoważnia.

Licencja na drona czyli Świadectwo Kwalifikacji operatora bezzałogowego statku powietrznego (w skrócie UAVO), jest dokumentem wydawanym przez Urząd Lotnictwa Cywilnego. Posiadanie go jest niezbędne dla wszystkich osób, które wykonują loty inne niż rekreacyjne lub sportowe. Wszystkie loty związane z wykonywaniem usług takich jak robienie zdjęć, filmów wideo, fotogrametria, różnego rodzaju pomiary,  monitoring z powietrza, loty badawcze itp. wymagają posiadania świadectwa kwalifikacji UAVO. Aby otrzymać świadectwo kwalifikacji, należy zdać egzamin państwowy w jednej z dwóch kategorii VLOS lub BVLOS.

  • UAVO VLOS uprawnia do lotów w zasięgu wzroku pod warunkiem zachowania bezpiecznej odległości i odpowiedniego oznakowania (operator musi mieć kamizelkę, a dron musi mieć tabliczkę identyfikacyjną).
  • UAVO BVLOS  uprawnia do lotów poza zasięgiem wzroku (sterowanie za pomocą obrazu przesyłanego z drona).

Kurs na drona Rzeszów – gdzie wykorzystać umiejętności

Niemal wszystkie prężnie działające branże wykorzystują możliwości bezzałogowych statków powietrznych. Kurs na operatora drona w Rzeszowie pomoże Ci znaleźć stabilne zatrudnienie lub otworzyć własną firmę i realizować najlepiej płatne zlecenia! Pamiętaj – im większe miasto, tym większy popyt na pilotów BSP! Rzeszów ma na tym polu bardzo wiele do zaoferowania, a rynek wciąż nie jest nasycony.

Licencja na drona Rzeszów pozwoli Ci pracować w różnych branżach. Nasi kursanci wykorzystują swoje możliwości w geodezji, fotogrametrii, inspekcji technicznych obiektów lub obszarów, monitoringu i na rzecz centrów zarządzania kryzysowego. I to jeszcze nie wszystko! Uprawnienia VLOS oraz BVLOS sprawią, że staniesz się zawodowym fotografem lub filmowcem, gotowym na każdy projekt.

Już dziś wybierz kurs na drona Rzeszów i zamień hobby na dochodowy biznes!

Rodzaje szkoleń w SNH Drones

Jeśli interesuje Cię szkolenie UAVO Rzeszów, możesz wybrać program nauczania zgodny z kategorią szczególną VLOS lub BVLOS. W każdej sytuacji, zdobyta w ten sposób licencja na drona Rzeszów, pozwoli Ci latać w Polsce i na terenie całej Unii Europejskiej.

Odkryj korzyści szkolenia VLOS Rzeszów

Szkolenie VLOS Rzeszów to podstawowy kurs, na którym poznasz podstawy prawa lotniczego oraz zasady bezpiecznego poruszania się w powietrzu. Ograniczenia kategorii otwartej zabraniają latania w pobliżu osób. Na tym szkoleniu nauczysz się, jak to robić przy odpowiednio oznakowanym sprzęcie i Twojej osobie.

Szkolenie VLOS Rzeszów odbywa się na podstawie określonego w NSTS scenariusza. Po zdaniu egzaminu państwowego otrzymasz certyfikat unijny, uprawniający do wykonywania lotów w zasięgu wzroku (ang. Visual Line of Sight) w pobliżu osób, przy samodzielnym decydowaniu, jaka będzie to odległość.

Zalety ukończenia szkolenia BVLOS w Rzeszowie

Ukończenie kursu BVLOS i zdanie egzaminu państwowego pozwala wykonywać loty poza zasięgiem wzroku (ang. Beyond Visual Line of Sight), sterując dronem poprzez korzystanie z obrazu, jaki on przesyła.

To szkolenie UAVO Rzeszów również odbywa się według scenariusza ściśle określonego w NSTS. Ponadto zawiera w sobie materiał ze szkolenia VLOS, więc może być wybrane jako pierwsze. Wybierając ten rodzaj szkolenia, zostaniesz kompleksowo przygotowany do operowania dronem.

Szkolenie UAVO Rzeszów – teoria i praktyka

Kurs na operatora drona w Rzeszowie to, zgodnie z programem UAVO, teoria i praktyka.

Znajomość prawa i ruchu lotniczego może brzmieć groźnie, ale nie obawiaj się! Na zajęciach online w formie wykładów na żywo w przyjemny sposób zapoznasz się ze wszystkimi zagadnieniami. Są one prowadzone przez wykwalifikowaną kadrę, która korzysta przy tym z wielu multimediów. Część teoretyczna trwa 2 dni.

Jeśli chodzi o część praktyczną, spędzisz kilkanaście godzin z instruktorem. Zrób wszystko, żeby licencja na drona Rzeszów była Twoja i wynieś jak najwięcej z obu części! Nie wahaj się zadawać pytań. To jest Twój czas z instruktorem, więc wykorzystaj go jak najlepiej!

Po ukończeniu szkolenia otrzymasz od nas stosowne zaświadczenie, dzięki któremu przystąpisz do egzaminu państwowego. Dodatkowo od czasu wykupienia szkolenia, jeszcze przez rok będziesz mieć dostęp, do specjalnie przygotowanej platformy e-learningowej, zaprojektowanej z myślą o samodzielnej nauce i doskonaleniu umiejętności.

Wybierz nasz Ośrodek Szkoleniowy SNH Drones

Dla każdego wykwalifikowanego operatora drona, który tworzy zespół SNH Drones, latanie to prawdziwa pasja. Tylko kiedy jesteśmy w powietrzu, czujemy, że nic nas nie ogranicza. Życzymy sobie, żeby każdy nasz kursant już w trakcie zajęć odczuł to samo. Z odpowiednią motywacją pójdziesz do przodu, nie będziesz się obawiać nowych wyzwań, a licencja na drona Rzeszów da Ci radość i satysfakcję z pracy.

Pamiętaj – widniejemy w Rejestrze Instytucji Szkoleniowych i działamy w 100% legalnie. Szkolenie UAVO Rzeszów w naszej placówce jest realizowane na wybranym przez Ciebie poziomie. Po ukończeniu części teoretycznej i praktycznej zapewnimy Ci wsparcie na platformie e-learningowej. Naszym absolwentom chętnie doradzamy, jeśli chodzi o wybór sprzętu, a także dajemy zniżki na inne kursy i drony.

Skorzystaj ze specjalnej oferty, przygotowanej z myślą o mieszkańcach Rzeszowa i poszerz swoje horyzonty! Zapisz się na kurs jeszcze dziś!

Zamów szkolenie w Rzeszowie, zdobądź licencję UAVO i zacznij zarabiać jako profesjonalny operator bezzałogowego statku powietrznego!