Szkolenia VLOS, BVLOS Rzeszów
Zrób kurs na operatora drona w Rzeszowie

Zapisz się na szkolenie w Rzeszowie i zostań profesjonalnym operatorem drona! Zdobądź uprawnienia i wykonuj specjalistyczne loty dronami.

Wybierz szkolenie w SNH Drones

Jakie korzyści daje kurs na operatora drona w Rzeszowie

Niemal wszystkie prężnie działające branże wykorzystują możliwości bezzałogowych statków powietrznych. Kurs na operatora drona w Rzeszowie pomoże Ci znaleźć stabilne zatrudnienie lub otworzyć własną firmę i realizować najlepiej płatne zlecenia! Pamiętaj – im większe miasto, tym większy popyt na pilotów BSP! Rzeszów ma na tym polu bardzo wiele do zaoferowania, a rynek wciąż nie jest nasycony.

Nasi kursanci wykorzystują swoje możliwości w geodezji, fotogrametrii, inspekcjach technicznych oraz wykonują zlecenia na rzecz centrów zarządzania kryzysowego. I to jeszcze nie wszystko! Uprawnienia VLOS oraz BVLOS sprawią, że staniesz się profesjonalistą gotowym na każdy projekt.

Już dziś wybierz kurs na drona i zamień hobby na dochodowy biznes!

 

Kurs na drona Rzeszów – tylko z SNH Drones!

SNH Drones to grupa ludzi wykonujących bardzo ciekawą i zróżnicowaną pracę. Prawdziwi z nas zapaleńcy i ciężko utrzymać nas na ziemi! Niebo to nasz drugi dom i nie znamy takiego słowa jak monotonia. Przeszkolimy każdą chętną osobę, która dopiero rozpoczyna swoją przygodę z lataniem. Zajmiemy się również przygotowaniem branżowym osób, które chcą zdobyć kwalifikacje szkoleniowca lub specjalistyczne umiejętności

Pomyśl o swojej przyszłości i zapewnij sobie niezły dochód niewielkim nakładem sił. Wystarczy, że kupisz dowolny kurs na drona w SNH Drones, a już zawsze, jako nasz absolwent, będziesz cieszył się zniżkami na kolejne kursy i sprzęt. Chętnie też doradzimy Ci w razie pytań, wątpliwości czy dylematów przy zakupie sprzętu. Jesteśmy wpisani do Rejestru Instytucji Szkoleniowych i zaufało nam już wielu zadowolonych klientów. Teraz czekamy właśnie na Ciebie!

Skontaktuj się z nami!

    Imię*
    Nazwisko*
    Numer kontaktowy*

    Email*

    Wiadomość*