Szkolenia VLOS, BVLOS Poznań
Zrób kurs na operatora drona w Poznaniu

Zapisz się na szkolenie w Poznaniu i zostań profesjonalnym operatorem drona! Zdobądź świadectwo kwalifikacji i wykonuj specjalistyczne komercyjne loty dronami.

Jeśli mieszkasz w Poznaniu lub okolicy i chcesz zostać profesjonalnym operatorem drona, mamy coś dla Ciebie! Oferujemy kompleksowe szkolenia zgodne ze standardem nauczania UAVO i licencjami VLOS oraz BVLOS. Wybierz kurs na operatora drona w Poznaniu i zacznij zarabiać na swojej branży. Dołącz do specjalistów, którzy pracują przy najciekawszych projektach! Zapisz się na szkolenie jeszcze dziś!

Świadectwo Kwalifikacji UAVO – do czego upoważnia.

Licencja na drona czyli Świadectwo Kwalifikacji operatora bezzałogowego statku powietrznego (w skrócie UAVO), jest dokumentem wydawanym przez Urząd Lotnictwa Cywilnego. Posiadanie go jest niezbędne dla wszystkich osób, które wykonują loty inne niż rekreacyjne lub sportowe. Wszystkie loty związane z wykonywaniem usług takich jak robienie zdjęć, filmów wideo, fotogrametria, różnego rodzaju pomiary,  monitoring z powietrza, loty badawcze itp. wymagają posiadania świadectwa kwalifikacji UAVO. Aby otrzymać świadectwo kwalifikacji, należy zdać egzamin państwowy w jednej z dwóch kategorii VLOS lub BVLOS.

  • UAVO VLOS uprawnia do lotów w zasięgu wzroku pod warunkiem zachowania bezpiecznej odległości i odpowiedniego oznakowania (operator musi mieć kamizelkę, a dron musi mieć tabliczkę identyfikacyjną).
  • UAVO BVLOS  uprawnia do lotów poza zasięgiem wzroku (sterowanie za pomocą obrazu przesyłanego z drona).

Jakie korzyści daje kurs na operatora drona w Poznaniu

Licencja na drona Poznań, czyli unijny certyfikat kwalifikacji, to podstawa, jeśli chcesz pracować w tym ciekawym zawodzie. Ukończenie kursu UAVO pozwoli Ci latać w pobliżu osób i samodzielnie oceniać bezpieczną odległość. Z nami możesz zyskać uprawnienia na latanie dronem w zasięgu oraz poza zasięgiem wzroku.

Kurs na drona Poznań otworzy przed Tobą wiele możliwości! Cała Wielkopolska to rejon znany z dochodowych przedsiębiorstw. Wykorzystaj ten fakt i rozwiń swoje umiejętności, działając w takich branżach jak geodezja, tworzenie spotów reklamowych, monitoring z powietrza, fotogrametria, nowoczesne rolnictwo precyzyjne, inspekcje infrastruktury czy profesjonalna fotografia.

Skorzystaj z jednego z dwóch rodzajów szkoleń według określonych scenariuszy NSTS, jakie prowadzi Ośrodek SNH Drones i baw się lataniem! Z nami licencja na drona Poznań jest prostsza, niż myślisz!

Co daje szkolenie VLOS Poznań

Kurs VLOS w Poznaniu przybliży Ci podstawy prawa lotniczego i bezpiecznego latania. Materiał został przygotowany z myślą o osobach początkujących. Nie obawiaj się więc zapisać na nie, nawet jeśli do tej pory nie miałeś z dronem nic wspólnego.

Szkolenie VLOS Poznań i zdanie egzaminu państwowego umożliwi Ci wykonywanie lotów w zasięgu wzroku (ang. Visual Line of Sight). Doświadczeni instruktorzy nauczą Cię, jak precyzyjnie latać prawidłowo oznakowanym dronem, zachowując przy tym bezpieczną odległość od osób postronnych. Dzięki temu nauczysz się samodzielnie określać taką odległość, realizując zlecenia na własny rachunek.

Co daje szkolenie BVLOS Poznań

Jeśli już posiadasz certyfikat VLOS lub dopiero planujesz pójść na kurs i chcesz podejść do tematu kompleksowo, bardzo dobrze trafiłeś! Szkolenie BVLOS i ukończenie egzaminu państwowego da Ci możliwość wykonywania lotów dronem poza zasięgiem wzroku (ang. Beyond Visual Line of Sight), a więc rozszerzy Twoje możliwości. Ten kurs na drona Poznań pozwoli Ci latać bez przeszkód, a sterowanie dronem odbywać się będzie, poprzez obraz przesyłany na urządzenie.

Jak wygląda szkolenie UAVO Poznań

W Ośrodku Szkoleniowym SNH Drones trzymamy się harmonogramu, w którym na część teoretyczną poświęcamy 2 dni. Korzystając z najnowszego systemu e-learningowego i posługując się wykwalifikowanymi wykładowcami oraz pomocami interaktywnymi różnego rodzaju, przekazujemy wiedzę w ciekawy i zajmujący sposób. Wszystko odbywa się na żywo, w modelu online. Dzięki temu możesz rozpocząć szkolenie UAVO Poznań jeszcze we własnym domu.

Część praktyczna zajmuje kilkanaście godzin i odbywa się na żywo pod okiem instruktora. Nauczysz się tam wiedzę stosować w praktyce, wcielając w życie sprawdzone przez doświadczonych pilotów metody.

Kiedy ukończysz obie części, otrzymasz od nas dokument potwierdzający odbycie szkolenia, dzięki któremu możesz przystąpić do egzaminu państwowego.

Licencja na drona Poznań daje Ci wiele możliwości nawet po ukończeniu ścieżki edukacji w naszym Ośrodku. Jeszcze przez rok będziesz mieć dostęp do platformy e-learningowej, przygotowanej tak, by w razie potrzeby w prosty sposób przypomnieć sobie teorię i praktykę. Znajdziesz tam również najnowsze informacje dla profesjonalnych pilotów.

Kurs na drona Poznań tylko z SNH Drones

SNH Drones to grupa ludzi wykonujących bardzo ciekawą i zróżnicowaną pracę. Prawdziwi z nas zapaleńcy i ciężko utrzymać nas na ziemi! Niebo to nasz drugi dom i nie znamy takiego słowa jak monotonia. Odkąd zdobyliśmy trochę doświadczenia, postanowiliśmy zarażać tym innych. Przeszkolimy każdą chętną osobę, która dopiero rozpoczyna swoją przygodę z lataniem. Zajmiemy się również przygotowaniem branżowym osób, które chcą zdobyć kwalifikacje szkoleniowca.

Pomyśl o swojej przyszłości i zapewnij sobie niezły dochód niewielkim nakładem sił. Wystarczy, że kupisz dowolny kurs na drona Poznań w SNH Drones, a już zawsze, jako nasz absolwent, będziesz cieszył się zniżkami na kolejne kursy, sprzęt i pierwszego drona. Chętnie też doradzimy Ci w razie pytań, wątpliwości czy dylematów przy zakupie sprzętu. Jesteśmy wpisani do Krajowego Rejestru Ośrodków szkoleniowych i zaufało nam już wielu zadowolonych klientów. Teraz czekamy właśnie na Ciebie!

Zamów szkolenie w Poznaniu, zdobądź licencję UAVO i zacznij zarabiać jako profesjonalny operator bezzałogowego statku powietrznego!