Szkolenia VLOS, BVLOS Łódź
Zrób kurs na operatora drona w Łódzi

Zapisz się na szkolenie w Łódzi i zostań profesjonalnym operatorem drona! Zdobądź uprawnienia i wykonuj specjalistyczne loty dronami.

Wybierz szkolenie w SNH Drones

Kurs na operatora drona w Łodzi – dlaczego warto go ukończyć

Łódź to miasto, które stale się rozwija. Ten progres następuje w zawrotnym tempie na wielu płaszczyznach, co tworzy ogromne zapotrzebowanie na operatorów dronów. Filmowanie oraz dokonywanie inspekcji z powietrza to przyszłość, a kurs na drona pomoże Ci w niej zaistnieć! Zobacz, jak wiele branż wykorzystuje drony:

 • Inspekcje powietrzne wysokich obiektów lub całych instalacji;
 • Filmowanie (usługi dla osób prywatnych, firm oraz instytucji);
 • Marketing, w tym tworzenie spotów reklamowych;
 • Fotogrametria w budownictwie i przy specjalistycznych pomiarach;
 • Kontrola upraw i szacowanie szkód w rolnictwie;
 • Geodezja i tworzenie precyzyjnych map.

Kurs na operatora drona w Łodzi to rzeczywiście całe niebo możliwości! Nie strać tej szansy – wybierz kompleksowe szkolenie w naszym ośrodku i zarabiaj na tym, co lubisz!

Kurs na drona Łódź – tylko z SNH Drones!

SNH Drones to grupa ludzi wykonujących bardzo ciekawą i zróżnicowaną pracę. Prawdziwi z nas zapaleńcy i ciężko utrzymać nas na ziemi! Niebo to nasz drugi dom i nie znamy takiego słowa jak monotonia. Przeszkolimy każdą chętną osobę, która dopiero rozpoczyna swoją przygodę z lataniem. Zajmiemy się również przygotowaniem branżowym osób, które chcą zdobyć kwalifikacje szkoleniowca lub specjalistyczne umiejętności

Pomyśl o swojej przyszłości i zapewnij sobie niezły dochód niewielkim nakładem sił. Wystarczy, że kupisz dowolny kurs na drona w SNH Drones, a już zawsze, jako nasz absolwent, będziesz cieszył się zniżkami na kolejne kursy i sprzęt. Chętnie też doradzimy Ci w razie pytań, wątpliwości czy dylematów przy zakupie sprzętu. Jesteśmy wpisani do Rejestru Instytucji Szkoleniowych i zaufało nam już wielu zadowolonych klientów. Teraz czekamy właśnie na Ciebie!

Skontaktuj się z nami!

  Imię*
  Nazwisko*
  Numer kontaktowy*

  Email*

  Wiadomość*