Premiera najnowszej kamery DJI Action 2

dji action 2

Poznaj DJI Action 2! Najlepsza wielofunkcyjna kamera z konstrukcją modułową! 

DJI Action 2 – niezawodna w każdej sytuacji, pozwala nagrywać doskonałej jakości filmy 4K/120FPS, których prostą edycję umożliwia aplikacja DJI Mimo.

Kamera jest niezwykle uniwersalna. Teraz możesz wykonać fantastyczne ujęcia niezależnie od warunków i miejsca, w którym się znajdujesz!

Najważniejsze cechy: 

  • magnetyczna konstrukcja 
  • nagrania w 4K/120FPS
  • stabilizacja HorizonSteady
  • wodoodporność do 10m 
  • wszechstronna możliwość montażu
  • edytor AI 

Design

DJI Action 2 wyróżnia się innowacyjnym, magnetycznym designem, który pozwala na jeszcze szybszy montaż akcesoriów. Teraz w mgnieniu oka dostosujesz kamerę do swoich potrzeb i wykonasz doskonałe ujęcie!

Wytrzymałość

Ta wyjątkowa kamera może Ci towarzyszyć podczas każdej, nawet najbardziej ekstremalnej wyprawy. DJI Action 2 wyróżnia się niespotykaną wytrzymałością – upadki i uderzenia nie stanowią dla niej większego zagrożenia. Wykonane ze szkła hartowanego gorilla glass obiektyw i wyświetlacz dotykowy są odporne na zarysowanie i inne uszkodzenia.  Urządzenie jest pyłoszczelne i wodoodporne – możesz bez obaw zanurzyć je nawet do 10 m. Ponadto dostępna w sprzedaży oddzielnie obudowa umożliwia nagrywanie pod wodą na głębokości nawet 60 m.

DJI Mimo

Aplikacja DJI Mimo pozwala szybko i wygodnie montować filmy i udostępniać je w mediach społecznościowych. Jeśli nie masz czasu lub ochoty na edycję materiałów, skorzystaj z Edytora AI, który błyskawicznie wybierze ich najciekawsze fragmenty, a następnie uzupełni je o podkreślającą ich charakter muzykę i płynne przejścia.

Cena i dostępność

W sprzedaży dostępne są 2 wersje zestawu DJI Action 2 – sprawdź, która bardziej Ci się przyda!