Szkolenia VLOS, BVLOS Opole
Zrób kurs na operatora drona w Opolu

Zapisz się na szkolenie w Opolu i zostań profesjonalnym operatorem drona! Zdobądź uprawnienia i wykonuj specjalistyczne loty dronami.

Wybierz szkolenie w SNH Drones

Jakie korzyści daje kurs na operatora drona w Opolu

Opole to miasto o licznych walorach turystycznych. Ilość funkcjonujących tam przedsiębiorstw różnych branż jest równie imponująca! Jeśli ukończysz szkolenie dronowe, zaczniesz zarabiać jako profesjonalny operator bezzałogowca. Zdobytą wiedzę teoretyczną i praktyczną wykorzystasz w wielu różnych dziedzinach.

Kursanci SNH Drones pracują w dynamicznie rozwijających się firmach lub na własny rachunek. Świadczą usługi fotograficzne i filmowania oraz wykonują zlecenia z użyciem dronów na potrzeby geodezji, marketingu, badań naukowych, rolnictwaleśnictwa i wielu innych sektorów.

Co ważne, rynek wciąż potrzebuje wielu wykwalifikowanych pilotów BSP. Uprawnienia pozwolą Ci wziąć udział w wielu innowacyjnych projektach, a nawet otworzyć własną firmę i zarabiać jeszcze więcej.

Kurs na drona Opole – tylko z SNH Drones!

SNH Drones to grupa ludzi wykonujących bardzo ciekawą i zróżnicowaną pracę. Prawdziwi z nas zapaleńcy i ciężko utrzymać nas na ziemi! Niebo to nasz drugi dom i nie znamy takiego słowa jak monotonia. Przeszkolimy każdą chętną osobę, która dopiero rozpoczyna swoją przygodę z lataniem. Zajmiemy się również przygotowaniem branżowym osób, które chcą zdobyć kwalifikacje szkoleniowca lub specjalistyczne umiejętności

Pomyśl o swojej przyszłości i zapewnij sobie niezły dochód niewielkim nakładem sił. Wystarczy, że kupisz dowolny kurs na drona w SNH Drones, a już zawsze, jako nasz absolwent, będziesz cieszył się zniżkami na kolejne kursy i sprzęt. Chętnie też doradzimy Ci w razie pytań, wątpliwości czy dylematów przy zakupie sprzętu. Jesteśmy wpisani do Rejestru Instytucji Szkoleniowych i zaufało nam już wielu zadowolonych klientów. Teraz czekamy właśnie na Ciebie!

Skontaktuj się z nami!

    Imię*
    Nazwisko*
    Numer kontaktowy*

    Email*

    Wiadomość*