Szkolenia VLOS, BVLOS Lublin
Zrób kurs na operatora drona w Lublinie

Zapisz się na szkolenie w Lublinie i zostań profesjonalnym operatorem drona! Zdobądź uprawnienia i wykonuj specjalistyczne loty dronami.

Wybierz szkolenie w SNH Drones

Jakie korzyści daje kurs na operatora drona w Lublinie

Kurs na drona da Ci możliwość znalezienia dobrze płatnej pracy. Przejrzyj ogłoszenia i sam zobacz, jak wiele jest ofert dla profesjonalnych pilotów bezzałogowych statków powietrznych. Po uzyskaniu uprawnień zaczniesz działać i realizować mniejsze lub większe zlecenia. Rozbuduj swoje portfolio, pracując dla jednej z wielu branż. Dynamicznie rozwijające się firmy wciąż potrzebują pilotów BSP w obszarach:

Skorzystaj z szerokiej oferty szkoleń dronowych i specjalistycznych, jakie oferuje ośrodek SNH Drones i baw się lataniem! Z nami zdobycie uprawnień na drona jest prostsze niż myślisz!

Kurs na drona Lublin – tylko z SNH Drones!

SNH Drones to grupa ludzi wykonujących bardzo ciekawą i zróżnicowaną pracę. Prawdziwi z nas zapaleńcy i ciężko utrzymać nas na ziemi! Niebo to nasz drugi dom i nie znamy takiego słowa jak monotonia. Przeszkolimy każdą chętną osobę, która dopiero rozpoczyna swoją przygodę z lataniem. Zajmiemy się również przygotowaniem branżowym osób, które chcą zdobyć kwalifikacje szkoleniowca lub specjalistyczne umiejętności

Pomyśl o swojej przyszłości i zapewnij sobie niezły dochód niewielkim nakładem sił. Wystarczy, że kupisz dowolny kurs na drona w SNH Drones, a już zawsze, jako nasz absolwent, będziesz cieszył się zniżkami na kolejne kursy i sprzęt. Chętnie też doradzimy Ci w razie pytań, wątpliwości czy dylematów przy zakupie sprzętu. Jesteśmy wpisani do Rejestru Instytucji Szkoleniowych i zaufało nam już wielu zadowolonych klientów. Teraz czekamy właśnie na Ciebie!

Skontaktuj się z nami!

    Imię*
    Nazwisko*
    Numer kontaktowy*

    Email*

    Wiadomość*