Szkolenia VLOS, BVLOS Katowice
Zrób kurs na operatora drona w Katowicach

Zapisz się na szkolenie w Katowicach i zostań profesjonalnym operatorem drona! Zdobądź uprawnienia i wykonuj specjalistyczne loty dronami.

Wybierz szkolenie w SNH Drones

Jakie korzyści daje kurs na operatora drona w Katowicach

Kurs na drona otwiera przed Tobą drogę do świadczenia różnych usług takich jak:

Branż, które wymagają wykonywania takich usług, jest mnóstwo, i to nie tylko w Katowicach. Na brak zleceń na pewno nie będziesz narzekał. Wręcz przeciwnie – będziesz mógł w nich przebierać! Nowe kompetencje i uprawnienia sprawią, że nigdy nie wpadniesz w rutynę, a raczej będziesz się stale rozwijał.

Kurs na drona Katowice – tylko z SNH Drones!

SNH Drones to grupa ludzi wykonujących bardzo ciekawą i zróżnicowaną pracę. Prawdziwi z nas zapaleńcy i ciężko utrzymać nas na ziemi! Niebo to nasz drugi dom i nie znamy takiego słowa jak monotonia. Przeszkolimy każdą chętną osobę, która dopiero rozpoczyna swoją przygodę z lataniem. Zajmiemy się również przygotowaniem branżowym osób, które chcą zdobyć kwalifikacje szkoleniowca lub specjalistyczne umiejętności

Pomyśl o swojej przyszłości i zapewnij sobie niezły dochód niewielkim nakładem sił. Wystarczy, że kupisz dowolny kurs na drona w SNH Drones, a już zawsze, jako nasz absolwent, będziesz cieszył się zniżkami na kolejne kursy i sprzęt. Chętnie też doradzimy Ci w razie pytań, wątpliwości czy dylematów przy zakupie sprzętu. Jesteśmy wpisani do Rejestru Instytucji Szkoleniowych i zaufało nam już wielu zadowolonych klientów. Teraz czekamy właśnie na Ciebie!

Skontaktuj się z nami!

    Imię*
    Nazwisko*
    Numer kontaktowy*

    Email*

    Wiadomość*