Szkolenia VLOS, BVLOS Gliwice
Zrób kurs na operatora drona w Gliwicach

Zapisz się na szkolenie w Gliwicach i zostań profesjonalnym operatorem drona! Zdobądź uprawnienia i wykonuj specjalistyczne loty dronami.

Wybierz szkolenie w SNH Drones

Jakie korzyści daje kurs na operatora drona w Gliwicach

Gliwice to duże miasto położone na Górnym Śląsku, blisko całej aglomeracji śląskiej. Jeśli chodzi o przekrój funkcjonujących tam firm, jest to prawdziwe morze możliwości. Profesjonalny kurs na drona pozwoli Ci rozwinąć się w jednej z wielu pożądanych branż, takich jak:

 • geodezja
 • fotogrametria
 • fotografia i filmowanie z powietrza
 • inspekcje obiektów i obszarów rolnych
 • akcje badawcze
 • ratownictwo

Gliwice to stale rozwijające się miasto! We wszystkich powyższych dziedzinach stale poszukiwani są operatorzy dronów. Nowe umiejętności i uprawnienia pozwolą Ci zamienić pasję na dochód, zmienić coś w życiu i nauczyć się czegoś zupełnie nowego. Baw się pracą i pożegnaj rutynę! Tym bardziej że nasze szkolenia są dostępne w niezwykle atrakcyjnych cenach.

Kurs na drona Gliwice – tylko z SNH Drones!

SNH Drones to grupa ludzi wykonujących bardzo ciekawą i zróżnicowaną pracę. Prawdziwi z nas zapaleńcy i ciężko utrzymać nas na ziemi! Niebo to nasz drugi dom i nie znamy takiego słowa jak monotonia. Przeszkolimy każdą chętną osobę, która dopiero rozpoczyna swoją przygodę z lataniem. Zajmiemy się również przygotowaniem branżowym osób, które chcą zdobyć kwalifikacje szkoleniowca lub specjalistyczne umiejętności

Pomyśl o swojej przyszłości i zapewnij sobie niezły dochód niewielkim nakładem sił. Wystarczy, że kupisz dowolny kurs na drona Poznań w SNH Drones, a już zawsze, jako nasz absolwent, będziesz cieszył się zniżkami na kolejne kursy i sprzęt. Chętnie też doradzimy Ci w razie pytań, wątpliwości czy dylematów przy zakupie sprzętu. Jesteśmy wpisani do Rejestru Instytucji Szkoleniowych i zaufało nam już wielu zadowolonych klientów. Teraz czekamy właśnie na Ciebie!

Skontaktuj się z nami!

  Imię*
  Nazwisko*
  Numer kontaktowy*

  Email*

  Wiadomość*