Szkolenia VLOS, BVLOS Gdynia
Zrób kurs na operatora drona w Gdyni

Zapisz się na szkolenie w Gdyni i zostań profesjonalnym operatorem drona! Zdobądź uprawnienia i wykonuj specjalistyczne loty dronami.

Wybierz szkolenie w SNH Drones

Kurs na drona w Gdyni – dlaczego warto

Funkcjonalne bezzałogowce latające w powietrzu to coraz częstszy widok, nie tylko w Gdyni. Stały się powszechnie dostępne i wiele osób traktuje sterowanie nimi jako hobby. Ponieważ jednak drony znajdują szereg zastosowań w różnych branżach, warto zdobyć nowe umiejętności i zarabiać na lataniu. Kurs na drona  pomoże Ci stać się zawodowym operatorem bezzałogowego statku powietrznego.

Możesz być zaskoczony tym, w jak wielu branżach wykorzystasz swoje zdolności. Możesz świadczyć usługi m.in. w poniższych specjalizacjach:

Kurs na drona Gdynia – tylko z SNH Drones!

SNH Drones to grupa ludzi wykonujących bardzo ciekawą i zróżnicowaną pracę. Prawdziwi z nas zapaleńcy i ciężko utrzymać nas na ziemi! Niebo to nasz drugi dom i nie znamy takiego słowa jak monotonia. Przeszkolimy każdą chętną osobę, która dopiero rozpoczyna swoją przygodę z lataniem. Zajmiemy się również przygotowaniem branżowym osób, które chcą zdobyć kwalifikacje szkoleniowca lub specjalistyczne umiejętności

Pomyśl o swojej przyszłości i zapewnij sobie niezły dochód niewielkim nakładem sił. Wystarczy, że kupisz dowolny kurs na drona w SNH Drones, a już zawsze, jako nasz absolwent, będziesz cieszył się zniżkami na kolejne kursy i sprzęt. Chętnie też doradzimy Ci w razie pytań, wątpliwości czy dylematów przy zakupie sprzętu. Jesteśmy wpisani do Rejestru Instytucji Szkoleniowych i zaufało nam już wielu zadowolonych klientów. Teraz czekamy właśnie na Ciebie!

Skontaktuj się z nami!

    Imię*
    Nazwisko*
    Numer kontaktowy*

    Email*

    Wiadomość*