Szkolenia VLOS, BVLOS Gdańsk
Zrób kurs na operatora drona w Gdańsku

Zapisz się na szkolenie w Gdańsku i zostań profesjonalnym operatorem drona! Zdobądź świadectwo kwalifikacji i wykonuj specjalistyczne komercyjne loty dronami.

Chcesz zamienić swoje hobby na dochodowy biznes? Skorzystaj z jednego z dwóch szkoleń i zdobądź nowe umiejętności. Po ukończeniu każdego z nich otrzymasz certyfikat, dzięki któremu rozpoczniesz prawdziwą przygodę w tej branży. Poziom zaawansowania zależy tylko od Ciebie! Wybierz kurs na operatora drona w Gdańsku, który najbardziej Cię interesuje i rób to, co kochasz.

Świadectwo Kwalifikacji UAVO – do czego upoważnia.

Licencja na drona czyli Świadectwo Kwalifikacji operatora bezzałogowego statku powietrznego (w skrócie UAVO), jest dokumentem wydawanym przez Urząd Lotnictwa Cywilnego. Posiadanie go jest niezbędne dla wszystkich osób, które wykonują loty inne niż rekreacyjne lub sportowe. Wszystkie loty związane z wykonywaniem usług takich jak robienie zdjęć, filmów wideo, fotogrametria, różnego rodzaju pomiary,  monitoring z powietrza, loty badawcze itp. wymagają posiadania świadectwa kwalifikacji UAVO. Aby otrzymać świadectwo kwalifikacji, należy zdać egzamin państwowy w jednej z dwóch kategorii VLOS lub BVLOS.

  • UAVO VLOS uprawnia do lotów w zasięgu wzroku pod warunkiem zachowania bezpiecznej odległości i odpowiedniego oznakowania (operator musi mieć kamizelkę, a dron musi mieć tabliczkę identyfikacyjną).
  • UAVO BVLOS  uprawnia do lotów poza zasięgiem wzroku (sterowanie za pomocą obrazu przesyłanego z drona).

Szkolenie UAVO Gdańsk – co dzięki niemu zyskasz

Koniec z lataniem tylko dla przyjemności! Odtąd będziesz mógł wykorzystać nowe umiejętności w wielu specjalizacjach. Rozwiń skrzydła między innymi w branży fotograficznej, wideo, fotogrametrycznej, geodezyjnej, badawczej, monitoringu i wielu innych, o których być może nie miałeś wcześniej pojęcia.

Mnóstwo firm szuka operatorów dronów, a uzyskana na szkoleniu licencja na drona Gdańsk jest jedyną przepustką do zawodowego wykorzystania BSP. Jako właściciel firmy będziesz mógł przebierać w zleceniach i pracować na własny rachunek.

Nie musisz skupiać się tylko na Gdańsku! Unijny certyfikat kwalifikacji otwiera przed Tobą masę możliwości w kraju i nie tylko. Jesteśmy pewni, że kurs na operatora drona w Gdańsku jest właśnie dla Ciebie! Nie gaś zapału i zacznij jak najszybciej!

Szkolenie VLOS Gdańsk dla początkujących

VLOS to loty w zasięgu wzroku (ang. Visual Line of Sight). Szkolenie VLOS Gdańsk, przygotowane przez ośrodek SNH Drones, nauczy Cię prawa i przepisów lotniczych, dzięki którym będziesz wykonywał swoją pracę w sposób bezpieczny i odpowiedzialny. Dowiesz się na nim jak latać tak, żeby zachować bezpieczną odległość od osób i w jaki sposób oznakować platformę specjalną tabliczką.

Certyfikat kwalifikacji dla lotów VLOS pozwoli Ci na samodzielną ocenę odległości od osób w czasie realizacji zadań powietrznych. Jako wprawny operator drona, będziesz mógł podjąć się wielu różnych zleceń.

Wybierając nasz kurs na drona Gdańsk na podstawie odpowiedniego scenariusza NSTS zyskasz możliwość wykonywania lotów w kategorii szczególnej w zakresie VLOS i będziesz mógł zacząć przygodę życia.

Szkolenie BVLOS Gdańsk dla zaawansowanych

BVLOS loty poza zasięgiem wzroku (ang. Beyond Visual Line of Sight). Na tym szkoleniu przygotowanym przez ośrodek szkolenia SNH Drones zdobędziesz wyższy poziom kwalifikacji. Materiał zawiera w sobie wszystkie informacje ze szkolenia VLOS. Dlatego to doskonały wybór, jeśli ze światem BSP wiążesz poważne plany zawodowe.

Po zdaniu państwowego egzaminu i co za tym idzie, zdobyciu certyfikatu, będziesz mógł wykonywać loty w określonym scenariuszu NSTS dla kategorii BVLOS. Od tego momentu staniesz się wykwalifikowanym operatorem drona z prawem do operowania platformą poza zasięgiem wzroku i sterowania nią za pomocą przesyłanego obrazu.

Nasz kurs na drona Gdańsk wzniesie Cię na szczyty możliwości! Dzięki jego ukończeniu i zdobyciu certyfikatu już nic nie będzie Cię ograniczać w czasie akcji powietrznych.

Szkolenie UAVO Gdańsk krok po kroku

Oto jak wygląda kurs na operatora drona w Gdańsku:

  • Część teoretyczna realizowana w trakcie 2 dni;
  • Wygodna forma szkolenia – wykłady online na żywo;
  • Nowoczesny system e-learningowy,
  • Pomoce dydaktyczne i multimedialne prezentacje ukazane w interesujący, a jednocześnie pouczający sposób
  • Ważna treść: prawo lotnicze, zasady latania, przepisy bezpieczeństwa oraz budowa i obsługa BSP w przystępnej formie;
  • Kilkunastogodzinna część praktyczna;
  • Pomoc doświadczonego instruktora;
  • Nauka umiejętności pilotażu według określonego scenariusza NSTS dla wybranej kategorii (VLOS lub BVLOS).

Na koniec uzyskasz potwierdzenie ukończenia części teoretycznej i praktycznej. A co najważniejsze, po zdaniu państwowego egzaminu, certyfikat kwalifikacji operatora drona będzie Twój.

Wybierając szkolenie UAVO Gdańsk, zyskujesz nasze wsparcie przez długi czas. Dla kursantów przygotowaliśmy też roczny dostęp do specjalnej platformy e-learningowej z materiałami z zakresu teorii i praktyki oraz najnowszymi informacjami dla profesjonalnych operatorów BSP.

Kurs na drona Gdańsk z SNH Drones

Skorzystaj z naszej oferty na szkolenie VLOS Gdańsk i zostań profesjonalnym operatorem drona. Jako Ośrodek Szkoleniowy możemy poszczycić się instruktorami o najwyższych kwalifikacjach i doświadczeniu. To jednak nie wszystko!

Sucha wiedza i umiejętności byłyby niczym bez prawdziwego zaangażowania, pasji, oryginalności i niepowtarzalnego stylu. Uczymy naszych kursantów kreatywnego podejścia do wykonywanej pracy, co sprawia, że dobrze radzą sobie na wciąż rozwijającym się, a co za tym idzie wymagającym rynku pracy. Widniejemy w Rejestrze Instytucji Szkoleniowych i działamy w pełni legalnie.

Licencja na drona Gdańsk dzięki nam jest teraz w Twoim zasięgu! Nie czekaj z podjęciem decyzji! Skorzystaj ze specjalnej oferty, którą dla Ciebie przygotowaliśmy, lataj jak profesjonalista i zarabiaj satysfakcjonujące pieniądze!

Zamów szkolenie w Gdańsku, zdobądź licencję UAVO i zacznij zarabiać jako profesjonalny operator bezzałogowego statku powietrznego!