Szkolenia VLOS, BVLOS Gdańsk
Zrób kurs na operatora drona w Gdańsku

Zapisz się na szkolenie w Gdańsku i zostań profesjonalnym operatorem drona! Zdobądź uprawnienia i wykonuj specjalistyczne loty dronami.

Wybierz szkolenie w SNH Drones

Szkolenie dronowe w Gdańsku – co dzięki niemu zyskasz

Koniec z lataniem tylko dla przyjemności! Odtąd będziesz mógł wykorzystać nowe umiejętności w wielu specjalizacjach. Rozwiń skrzydła między innymi w branży fotograficznej, wideo, fotogrametrycznej, geodezyjnej, badawczej, monitoringu i wielu innych, o których być może nie miałeś wcześniej pojęcia.

Mnóstwo firm szuka operatorów dronów, a uzyskane podczas szkolenia uprawnienia dronowe są przepustką do zawodowego wykorzystania BSP. Jako właściciel firmy będziesz mógł przebierać w zleceniach i pracować na własny rachunek.

Nie musisz skupiać się tylko na Gdańsku! Nasz jyrs otwiera przed Tobą masę możliwości w kraju i nie tylko. Nie gaś zapału i zacznij jak najszybciej!

Kurs na drona Gdańsk – tylko z SNH Drones!

SNH Drones to grupa ludzi wykonujących bardzo ciekawą i zróżnicowaną pracę. Prawdziwi z nas zapaleńcy i ciężko utrzymać nas na ziemi! Niebo to nasz drugi dom i nie znamy takiego słowa jak monotonia. Przeszkolimy każdą chętną osobę, która dopiero rozpoczyna swoją przygodę z lataniem. Zajmiemy się również przygotowaniem branżowym osób, które chcą zdobyć kwalifikacje szkoleniowca lub specjalistyczne umiejętności

Pomyśl o swojej przyszłości i zapewnij sobie niezły dochód niewielkim nakładem sił. Wystarczy, że kupisz dowolny kurs na drona w SNH Drones, a już zawsze, jako nasz absolwent, będziesz cieszył się zniżkami na kolejne kursy i sprzęt. Chętnie też doradzimy Ci w razie pytań, wątpliwości czy dylematów przy zakupie sprzętu. Jesteśmy wpisani do Rejestru Instytucji Szkoleniowych i zaufało nam już wielu zadowolonych klientów. Teraz czekamy właśnie na Ciebie!

Skontaktuj się z nami!

    Imię*
    Nazwisko*
    Numer kontaktowy*

    Email*

    Wiadomość*